Błąd: Duplicate entry '284897' for key 'PRIMARY'
Gmina Biała Podlaska - Strona główna
Data: 26-09-2018
Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Aktualności

Ogłoszenie o przyznaniu dotacji GKRPA w 2016

opublikowano: 12.05.2016

Biała Podlaska , dnia 12.05.2016r.

Ogłoszenie o wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego na wsparcie realizacji zadań w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałaniu narkomanii, prowadzenia działalności informacyjnej  i edukacyjnej na terenie gminy Biała Podlaska na rok 2016.

 

Rodzaj wspieranych zadań:
W zakresie prowadzenia profilaktycznej działalności informacyjnej i edukacyjnej w szczególności dla dzieci i młodzieży:
a)realizacja profilaktycznych programów w formie zajęć pozalekcyjnych promujących zdrowy styl życia bez nałogów i organizacja czasu wolnego dzieci i młodzieży 20 000 zł.,
b)działania związane z przeciwdziałaniem narkomanii 10 000 zł.
Otwarty konkurs na realizację w/w zadania został ogłoszony w dniu 7 kwietnia 2016 r.
Na konkurs wpłynęły cztery oferty, w tym dwie na realizację zadania w zakresie profilaktycznych programów w formie zajęć pozalekcyjnych , promujących zdrowy styl życia bez nałogów i organizacji czasu wolnego dzieci i młodzieży oraz dwie na działania związane z przeciwdziałaniem narkomanii.
Gminna Komisja d/s Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w dniu 12.05.2016r. dokonała oceny złożonych ofert. Cztery oferty spełniły wymogi formalne i merytoryczne, dotyczące realizacji zadania w zakresie profilaktycznych programów w formie zajęć pozalekcyjnych, promujących zdrowy styl życia bez nałogów, uzyskując pozytywną opinię Komisji Konkursowej.

Zadanie publiczne Gminy Biała Podlaska z zakresie realizacji profilaktycznych programów w formie zajęć pozalekcyjnych promujących zdrowy styl życia bez nałogów i organizacji czasu wolnego dzieci i młodzieży realizować będzie:
Stowarzyszenie „Tradycja i Współczesność" z programem p.n. :
1.„ Związani z Podlasiem-wolni od nałogów" otrzymując dotację w wysokości 10 000 zł.
2. „Zamiast sięgać po procenty-sięgaj zawsze po talenty" otrzymując dotację w wysokości 10 000 zł.

Zadanie publiczne Gminy Biała Podlaska z zakresie działań związanych z przeciwdziałaniem narkomanii realizować będzie :
1. Klub sportowy „ Kusy" w Sworach z programem p.n.: „ Nie próbuję, nie biorę, nie ćpam, zdrowo jem, biegam i gram" otrzymując dotację w wysokości 5000 zł.
2. Stowarzyszenie „Tradycja i Współczesność" z programem p.n.: „ Narkotykom mówimy nie" otrzymując dotację w wysokości 4970 zł.

 

polecane wydarzenia

Polecane wydarzenia

Wyślij znajomemu pocztówkę z widokiem naszej Gminy
   

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.

© Copyright 2010 by E-Studio Software Sp. J.