Błąd: Duplicate entry '284897' for key 'PRIMARY'
Gmina Biała Podlaska - Rada Gminy
Data: 16-12-2017
Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

VII KADENCJA RADY GMINY BIAŁA PODLASKA (2014 - 2018)

Przewodniczący Rady Gminy - Plażuk Dariusz
Radny w kadencji III, IV , V , VI, VII (piąta kadencja), reprezentuje miejscowość: Rakowiska.

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Biała Podlaska - SĘCZYK AGNIESZKA
Radna w kadencjii V, VII   (druga kadencja), reprezentuje miejscowości: Łukowce, Sitnik, Terebela

  • Marek Sawczuk - Radny w kadencji VII (pierwsza kadencja), reprezentuje miejscowości: Woskrzenice Duże, Kaliłów.
  • Tomasz Wołowik - Radny w kadencji VI,VII (druga kadencja), reprezentuje miejscowości: Grabanów Wieś, Grabanów Kolonia, Kozula, Julków, Kamieniczne, Wilczyn, Zacisze.
  • Zdzisław Gieruszka - Radny w kadencji VI, VII  (druga kadencja), reprezentuje miejscowość: Sławacinek Stary.
  • Sylwia Markowska - Radna w kadencji VII (pierwsza kadencja), reprezentuje miejscowości: Cicibór Duży, Cicibór Mały, Rakowiska ulice: Amelin, Budziszewska
  • Roman Michałowski - Radny w kadencji VI, VII (druga kadencja), reprezentuje miejscowości: Styrzyniec, Surmacze, Sycyna.
  • Józef Kasprowicz - Radny w kadencji I, V, VI, VII (czwarta kadencja), reprezentuje miejscowości: Woskrzenice Małe, Hola, Husinka, Kozula.
  • Antoni Sosidko - Radny w kadencji VII (pierwsza kadencja), reprezentuje miejscowość: Czosnówka.
  • Ryszard Olesiejuk - Radny w kadencji V, VI, VII (trzecia kadencja), reprezentuje miejscowości: Cełujki, Pojelce, Pólko, Krzymowskie, Zabłocie.
  • Marian Bołtowicz - Radny w kadencji VII (pierwsza kadencja), reprezentuje miejscowości: Sławacinek Nowy, Porosiuki Jaźwiny.
  • Danuta Paluch - Radna w kadencji V, VI, VII (trzecia kadencja), reprezentuje miejscowości: Dokudów I, Dokudów II, Ortel Książęcy I, Ortel Książęcy II, Ogrodniki, Perkowice.
  • Sławomir Paluch - Radny w kadencji V, VI, VII (trzecia kadencja), reprezentuje miejscowości: Hrud, Roskosz.
  • Stefan Śledź - Radny w kadencji IV,V, VI, VII (czwarta kadencja), reprezentuje miejscowości: Janówka, Lisy, Michałówka, Młyniec, Wólka Plebańska.
  • Mariusz Semeryło - Radny w kadencji VII (pierwsza kadencja), reprezentuje miejscowości: Swory, Woroniec.

 

Wyślij znajomemu pocztówkę z widokiem naszej Gminy
   

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.

© Copyright 2010 by E-Studio Software Sp. J.